O nas

Portal ten jest wynikiem naszych pasji do motoryzacji, podróżowania i aktywnego trybu życia.

Pomysł zrodził się z osobistych doświadczeń dwóch przyjaciół: jeden z nas wielokrotnie poszukiwał do wynajmu samochodu campingowego w dobrym stanie, dogodnym terminie i atrakcyjnych warunkach, natomiast drugi posiadał nowy samochód, który był wykorzystywany sporadycznie w trakcie roku przez okres 2-3 tygodni, a przez pozostałą część roku generował tylko koszty.

Tworząc ten portal, naszym założeniem było skomunikować ze sobą osoby zainteresowane wynajmem i właścicieli samochodów campingowych.

Jako klient, dzięki naszemu portalowi, będziesz miał bezpłatny dostęp do bardzo dużej grupy pojazdów z rzetelnym opisem samochodu oraz warunków wynajmu.

Jako właściciel samochodu, poprzez wynajem z nami, masz możliwość dodatkowego zarobku i przez to odzyskania części środków wcześniej zainwestowanych w pojazd. Umieszczając pojazd w naszej bazie danych oszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na reklamy i ogłoszenia.

Razem z Państwem chcemy rozpropagować tą jeszcze niszową w Polsce formę wypoczynku i wpłynąć na rozwój Caravaningu w Polsce, jako formy aktywnego spędzania czasu w podróży.

Liczymy, że Państwo dołączycie do nas.

„Samochodem po przygodę”

Agencja Interaktywna Epoka